Pojemnik na ulotki FLEXIBOXX 6 lub 12 A4, pionowe i poziome, 3 kolory
Wystaw opinię o produkcie
Kod produktu: 1709760
Pojemnik na ulotki FLEXIBOXX 6-12 A4 pionowy i poziomy
Kod produktu: 13986
Wybierz wariant produktu:
Poszczególne warianty mogą różnić się ceną
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest SIGNA 5S Marcin Bogdał Marek Bogdał Spółka Cywilna. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Pełny opis
Opinie
Specyfikacja
Produkty powiązane
Bezpieczeństwo produktu
Opis produktu
- Sześcioczęściowy naścienny zasobnik na prospekty bądź dokumenty, format A4 w pionie i poziomie
- Pojemność 23 mm
- Możliwość rozbudowy, maksymalna nośność ok. 6 kg
- Idealnie funkcjonuje jako „pomocnik” w recepcji, poczekalni i na targach handlowychach
Sześcioczęściowy naścienny zasobnik na prospekty lub dokumenty w formacie A4 w pionie, oferujący pojemność 23 mm. Możliwość rozbudowy oraz maksymalna nośność około 6 kg sprawiają, że doskonale sprawdza się jako pomocnik w recepcji, poczekalniach oraz na targach handlowych, ułatwiając organizację dokumentów i materiałów reklamowych.
Cechy produktu
| Szerokość wewnętrzna pionowych pojemników (mm) | 240 |
| Szerokość wewnętrzna poziomych pojemników (mm) | 348 |
| Wysokość wewnętrzna 6xA4 (mm) | 620-690 |
| Wysokość wewnętrzna 12xA4 (mm) | 1045-1115 |
| Głębokość wewnętrzna (mm) | 24 |
| Ilość jednostek | 6 |
| Wkładanie dokumentów | góra |
| Możliwość rozbudowy | tak |
| Wycięcie ułatwiające dostęp | nie |
| Maksymalne obciążenie | około 6 kg |
| Kraj pochodzenia | Germany |
| Podstawa/typ montażu | montaż naścienny |
| Głębokość zewnętrzna/długość | 135 mm |
| Ilość wypełnienia/Ilość wypełnienia dla | 24 mm |
| Format/Format (dla) | A4 |
| Orientacja | pionowa / pozioma |
| Materiał podstawowy | plastik |
| Kolor biały x6 ⬍ | Kod: 1709760010, EAN: 7318089760016 |
| Kolor czarny x6 ⬍ | Kod: 1709760060, EAN: 7318089760061 |
| Przezroczysty x6 ⬍ | Kod: 1709760400, EAN: 7318089760405 |
| Kolor biały x6 ⬌ | Kod: 1709785010, EAN: 7318089785019 |
| Kolor czarny x6 ⬌ | Kod: 1709785060, EAN: 7318089785064 |
| Przezroczysty x6 ⬌ | Kod: 1709785400, EAN: 7318089785408 |
| Kolor biały x12 ⬍ | Kod: 1709763010, EAN: 7318089763017 |
| Kolor czarny x12 ⬍ | Kod: 1709763060, EAN: 7318089763062 |
| Przezroczysty x12 ⬍ | Kod: 1709763400, EAN: 7318089763406 |
| Kolor biały x12 ⬌ | Kod: 1709781010, EAN: 7318089781011 |
| Kolor czarny x12 ⬌ | Kod: 1709781060, EAN: 7318089781066 |
| Przezroczysty x12 ⬌ | Kod: 1709781400, EAN: 7318089781400 |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.