Pojemnik na ulotki COMBIBOXX® set XL A4, 1/3 A4 pionowy
Wystaw opinię o produkcie
Kod produktu: 861319
Pojemnik na ulotki COMBIBOXX set XL A4, 1/3 A4 pionowy
Kod produktu: 861319
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest SIGNA 5S Marcin Bogdał Marek Bogdał Spółka Cywilna. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Pełny opis
Opinie
Specyfikacja
Produkty powiązane
Bezpieczeństwo produktu
Opis produktu
- Zestaw zasobników na prospekty w formacie 1/3 A4 (do 311 x 240 mm) lub A6 (do 210 x 116 mm)
- Składający się z jednego pojemnika na A4 oraz czterech pojemników na 1/3 A4
- W zestawie: 2 przednie szybki i element do łączenia z innymi modułami COMBIBOXX
- Idealny do użytku jako pojemnik stołowy lub do montażu na ścianie
- Pojemność 24 mm
- Możliwość rozbudowy z użyciem COMBIBOXX A4 EXTENSION
- Maksymalne obciążenie: ok. 6 kg
- Wymiary podstawy: 242 x 291 x 229 mm (szer. × wys. × gł.)
- Wymiary tylnej ścianki: 242 x 445 x 150 mm (szer. × wys. × gł.)
Zestaw COMBIBOXX set XL to praktyczne rozwiązanie do prezentacji ulotek, broszur i folderów w różnych formatach. Zawiera pojemnik na format A4 oraz cztery pojemniki na 1/3 A4, co umożliwia jednoczesne eksponowanie wielu materiałów informacyjnych. Uniwersalny system montażu pozwala na korzystanie z pojemnika zarówno na stole, jak i na ścianie. Dzięki możliwości rozbudowy oraz solidnej konstrukcji z tworzywa sztucznego, COMBIBOXX zapewnia funkcjonalność i trwałość w każdej przestrzeni biurowej lub usługowej.
Cechy produktu
| Szerokość wewnętrzna (mm) | 242 |
| Wysokość wewnętrzna (mm) | 445 |
| Głębokość wewnętrzna (mm) | 150 |
| Szerokość zewnętrzna (mm) | 242 |
| Wysokość zewnętrzna (mm) | 291 |
| Głębokość zewnętrzna / długość | 229 mm |
| Głębokość pojedynczego pojemnika | 24 mm |
| Ilość jednostek | 5 |
| Wkładanie dokumentów | Góra |
| Możliwość rozbudowy | Tak |
| Wycięcie ułatwiające dostęp | Tak |
| Maksymalne obciążenie | Około 6 kg |
| Kraj pochodzenia | Germany |
| Podstawa / typ montażu | Montaż naścienny, Stojak stołowy |
| Format / Format (dla) | 1/3 A4, A6, A4 |
| Orientacja Wymiary | Pionowa |
| Materiał podstawowy | Plastik |
| Przezroczysty | Kod: 861319, EAN: 4005546803463 |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.