Pojemnik na ulotki FLEXIPLUS 2 A5 pionowy
Wystaw opinię o produkcie
Kod produktu: 1709013400
FLEXIPLUS A5 2 pionowe pojemniki na dokumenty
Kod produktu: 1709013400
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest SIGNA 5S Marcin Bogdał Marek Bogdał Spółka Cywilna. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Pełny opis
Opinie
Specyfikacja
Produkty powiązane
Bezpieczeństwo produktu
Opis produktu
- Dwuczęściowy naścienny zasobnik na prospekty bądź dokumenty, format A5 w pionie
- Pojemność 23 mm
- Możliwość rozbudowy, maksymalna nośność ok. 6 kg
- Idealnie funkcjonuje jako „pomocnik” w recepcji, poczekalni i na targach handlowych
Ten dwuczęściowy naścienny zasobnik to świetne rozwiązanie do przechowywania prospektów lub dokumentów w formacie A5, ustawionych pionowo. Posiada pojemność 23 mm, możliwość rozbudowy i maksymalną nośność około 6 kg. Doskonale sprawdza się jako pomocnik w recepcji, poczekalniach oraz na targach handlowych.
Cechy produktu
| Szerokość wewnętrzna (mm) | 180 |
| Wysokość wewnętrzna (mm) | 250 |
| Głębokość wewnętrzna (mm) | 23 |
| Ilość jednostek | 2 |
| Wkładanie dokumentów | góra |
| Możliwość rozbudowy | tak |
| Wycięcie ułatwiające dostęp | tak |
| Maksymalne obciążenie | około 6 kg |
| Kraj pochodzenia | Germany |
| Podstawa/typ montażu | montaż naścienny |
| Szerokość zewnętrzna (mm) | 180 |
| Wysokość zewnętrzna (mm) | 250 |
| Głębokość zewnętrzna/długość | 105 mm |
| Ilość wypełnienia/Ilość wypełnienia dla | 23 mm |
| Format/Format (dla) | A5 |
| Orientacja Wymiary | pionowa |
| Materiał podstawowy | plastik |
| Przezroczysty | Kod: 1709013400, EAN: 7318089013402 |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.