Pojemniki na ulotki FLEXIPLUS 6 A4, pionowe i poziome, 3 kolory
Wystaw opinię o produkcie
Kod produktu: 1700008
FLEXIPLUS A4 pojemniki na dokumenty
Kod produktu: 13925
Wybierz wariant produktu:
Poszczególne warianty mogą różnić się ceną
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest SIGNA 5S Marcin Bogdał Marek Bogdał Spółka Cywilna. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Pełny opis
Opinie
Specyfikacja
Produkty powiązane
Bezpieczeństwo produktu
Opis produktu
- 6-cio częściowy naścienny zasobnik na prospekty bądź dokumenty, format A4
- Pojemność 23 mm
- Możliwość rozbudowy, maksymalna nośność ok. 6 kg
- Idealnie funkcjonuje jako „pomocnik” w recepcji, poczekalni i na targach handlowych
Ten naścienny zasobnik to doskonałe rozwiązanie do przechowywania prospektów lub dokumentów w formacie A4, ustawionych pionowo lub poziomo. Posiada pojemność 23 mm, możliwość rozbudowy i maksymalną nośność około 6 kg. Doskonale sprawdza się jako pomocnik w recepcji, poczekalniach oraz na targach handlowych.
Cechy produktu
| Szerokość A4 pion. (mm) | 247 |
| Wysokość A4 pion. (mm) | 1080 |
| Szerokość A4 poziom. (mm) | 340 |
| Wysokość A4 poziom. (mm) | 750 |
| Ilość jednostek | 6 |
| Wkładanie dokumentów | góra |
| Możliwość rozbudowy | tak |
| Wycięcie ułatwiające dostęp | tak |
| Maksymalne obciążenie | około 6 kg |
| Kraj pochodzenia | Germany |
| Podstawa/typ montażu | montaż naścienny |
| Głębokość zewnętrzna/długość | 100 mm |
| Ilość wypełnienia/Ilość wypełnienia dla | 23 mm |
| Format/Format (dla) | A4 |
| Orientacja Wymiary | pionowa/pozioma |
| Materiał podstawowy | plastik |
| Kolor biały ⬍ | Kod: 1700008011, EAN: 7318080008018 |
| Kolor czarny ⬍ | Kod: 1700008061, EAN: 7318080008063 |
| Przezroczysty ⬍ | Kod: 1700008401, EAN: 7318080008407 |
| Kolor biały ⬌ | Kod: 1700014011, EAN: 7318080014019 |
| Kolor czarny ⬌ | Kod: 1700014061, EAN: 7318080014064 |
| Przezroczysty ⬌ | Kod: 1700014401, EAN: 7318080014408 |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.