Pojemnik na ulotki FLEXIPLUS 2 A4 poziomy
Wystaw opinię o produkcie
Kod produktu: 1709014
FLEXIPLUS A4 2 poziome pojemniki na dokumenty
Kod produktu: 13922
Wybierz wariant produktu:
Poszczególne warianty mogą różnić się ceną
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest SIGNA 5S Marcin Bogdał Marek Bogdał Spółka Cywilna. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Pełny opis
Opinie
Specyfikacja
Produkty powiązane
Bezpieczeństwo produktu
Opis produktu
- Dwuczęściowy naścienny zasobnik na prospekty bądź dokumenty, format A4 w poziomie
- Pojemność 23 mm
- Możliwość rozbudowy, maksymalna nośność ok. 6 kg
- Idealnie funkcjonuje jako „pomocnik” w recepcji, poczekalni i na targach handlowych
Ten dwuczęściowy naścienny zasobnik to idealne rozwiązanie do przechowywania prospektów lub dokumentów w formacie A4, ustawionych poziomo. Posiada pojemność 23 mm, możliwość rozbudowy i maksymalną nośność około 6 kg. Doskonale sprawdza się jako pomocnik w recepcji, poczekalniach oraz na targach handlowych.
Cechy produktu
| Szerokość wewnętrzna (mm) | 340 |
| Wysokość wewnętrzna (mm) | 250 |
| Głębokość wewnętrzna (mm) | 23 |
| Ilość jednostek | 2 |
| Wkładanie dokumentów | góra |
| Możliwość rozbudowy | tak |
| Wycięcie ułatwiające dostęp | tak |
| Maksymalne obciążenie | około 6 kg |
| Kraj pochodzenia | Germany |
| Podstawa/typ montażu | montaż naścienny |
| Szerokość zewnętrzna (mm) | 340 |
| Wysokość zewnętrzna (mm) | 250 |
| Głębokość zewnętrzna/długość | 100 mm |
| Ilość wypełnienia/Ilość wypełnienia dla | 23 mm |
| Format/Format (dla) | A4 |
| Orientacja Wymiary | pozioma |
| Materiał podstawowy | plastik |
| Kolor czarny | Kod: 1709014060, EAN: 7318089014065 |
| Przezroczysty | Kod: 1709014400, EAN: 7318089014409 |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.